ObrazekTis : FC Slovan HB "C"    2:2 (0:1) FOTO
Branky: Coufal, Forman

Kategorie: starší přípravka „C“ okresní přebor

KOMENTÁŘ:

První poločas mnoho vzruchu a fotbalové krásy nepřinesl. Našim borcům scházel pohyb, nápad, rozehrávka, ale hlavně CHUŤ!!! Po vzájemném oťukávání se trefil až těsně před pauzou po rohu Formana Coufal.V poločase jsme si řekli, že musíme přidat, ale zůstalo bohužel jen u slov…Sice se nám po chvíli podařilo Formanem vstřelit druhou branku, ale to nás naneštěstí natolik ukolébalo, že domácí po dvou našich chybách srovnali na dnes bohužel zasloužených 2:2.

Sestava: Rasochová – Morkus, Forman – Coufal – Tůma, Šrámek.