20.kolo neděle 5.6.2011 Lučice : FC Slovan "C"

Kategorie:  starší přípravka „C“ okresní přebor

Zápas: Lučice : FC Slovan Havlíčkův Brod „B“ - 3:2  (2:0)

Branky: Forman 2x

KOMENTÁŘ:

Dnešní zápas nám ukázal to, co znamená den a noc neboli dva úplně rozdílné poločasy utkání. V prvním poločase nám jakoby překážel balón a poněkud výše zastřižený trávník. Naši hráči, mírně řečeno, po matném výkonu a dvou individuálních chybách prohrávali 2:0.

A to ( omlouvám se soupeři)  s nefotbalovým protivníkem.

Ve druhém poločase po korekturách v sestavě, kdy se někteří hráči tolik nedostali na trávník

a posunul se do útoku Luboš Forman, jsme i v tak horkém odpoledni začali přitápět pod kotlem lučické obraně. Soupeře jsme prakticky za celý poločas nepustili za půlicí čáru. Po dvou ukázkových akcích, kdy Míňa Teplý vyzval dvěma přesnými pasy Luboše Formana, který si počínal jako zkušený „mazák“ a skóroval. Bohužel jsme nevytěžili z místy až drtivé převahy a opět jsme inkasovali po hrubé individuální chybě a  prohráli 3:2.

Dnešní zápas se povedl Danovi Pevnému a Jardovi Bouchnerovi. Druhý poločas byl vynikající od všech našich hráčů, škoda jen mnoha promarněných gólových šancí “.

Sestava: Mazánek – Forman, Pevný – Teplý – Gruber, Morávek. (Pecen, Bouchner.)